Fonte Active

ECO ÇEVRE TESTLERİ

Noirot Elektrikli radyatörleri en katı çevre testlerini geçti…

Güvenlik – kendilerine ve sevdiklerine dikkat etmektir. Bu yüzden, biz güvenlik için artan talepler doğrultusunda ev için en iyisini yaptık.

Bu özellikle ev satın alırken evin kalitesini de en doğru seçilmiş malzemeler belirler.

Tüm modern cihazlar - karmaşık ve genellikle bilgisayarlı elektronik mekanizması…

 Düzenli kullanıcılar genellikle kendi çalışma nüansları belirlerler. Ancak bazı ev aletleri sadece yararlar değil,

aynı zamanda ne zaman yanlış veya aşırı kullanımı  ile zarar da  getirebilir.

Bu nedenle Fransız marka Noirot elektrikli – konvektör ısıtıcılar bağımsız çevresel değerlendirme Eco standartlarına uygun üretilmiştir.

Çalışmaları 4 çevre güvenliği öğeler açısından önem taşır:

  • mikro ve ölçüm parametreleri;
  • elektromanyetik alanların ölçülmesi;
  • Hava kimyasal analizi;
  • Gürültü ölçümü.
     

Noirot konvektör.

Bir çalışmada mikro parametrelerini ölçmek için 35 m ³ bir hacimde bulunan hava sıcaklığı kısa bir süre için nispeten birkaç derece artırabilir.

En önemli çalışmalar elektromanyetik alan ölçümü sırasında Noirot konvektör elektromanyetik sınırlarının oldukça altında .

Bu sır, ev ve ofis ekipmanlarının çoğunda test edilmemiştir.bu nedenle sağlık için tehlikeli değildirler. elektromanyetik radyasyon miktarı.

Ölçümleri sırasında bir dizi elektromanyetik ortamında çeşitli parametreler üzerinde çalışmayı Noirot konvektörler  olumlu sayılabilecek yapıda derecelendirildi.

Belki de sağlıklı bir mikro en önemli unsur.

Havada  kimyasal bileşimler çoğu durumda elektrikli ısıtma aletleri ile olur zararlı kimyasallar yayan belirli bir teknolojiyi kullanır.

Noirot ısıtıcı elemanları buna göre, toz kaldırmaz havayı yakmaz fan içermez doğal hava sirkülasyonu ile havayı zararlı madde emisyonları yaratmaksızın ısıtarak yayarlar. formu hava akış hareketini desteklemek için yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Rahatlık için en yararlı cihaz gürültü ya da hoş olmayan sesler üretmez.  Son zamanlarda daha fazla insan ekolojisi hakkında konuşurken, çevre korumada Noirot oldukça önlerde yerini almaktadır!